logo

Nasi Partnerzy w Polsce

 

p13

ucb

 ucb

 p7

Heel logo C8ADD2D42E seeklogocom

p18

logo sandoz

 logo n p copy3x

kw

wolff

p8

p5

 

Nasi Partnerzy w Europie

image013

untitled6 1

Pierre Fabre Medicament

Grupa Pierre Fabre jest pionierem na francuskiej scenie przemysłowej, posiada filie w 45 krajach i 3 linie biznesowe: farmaceutyki, rodzinna opieka zdrowotna i dermokosmetyki.

Pierre Fabre Group czyni onkologię głównym priorytetem, począwszy od wprowadzenia na rynek produktu chemioterapeutycznego pochodzącego z Madagaskaru (Katarantus różowy).

Zespół MagnaPharm zarządza portfelem onkologicznym od 2015 roku, wykazując imponujące wyniki wzrostu.

Nasza współpraca z Pierre Fabre Medicament obejmuje również produkty na niewydolność żylną, chorobę hemoroidalną, niedokrwistość płodową, naczyniaki dziecięce

https://www.pierre-fabre.com/en

Pierre Fabre Dermo Cosmetique

Nasze strategiczne partnerstwo z Pierre Fabre Group w Rumunii rozpoczęło się w 1997 roku, kiedy na rynek weszli Klorane, Galenic i Ducray. Tak zaczęła się kategoria dermokosmetyków w aptekach.

W 2020 roku Pierre Fabre Dermo-Cosmetique jest wiodącym* producentem kategorii dermokosmetyków w Rumunii. W tej chwili jesteśmy obecni na tym rynku z 7 markami: marka Eau Thermale Avene No.1* na rynku dermokosmetycznym, Laboratoires Klorane, Ducray, Galenic, A-derma, Elancyl i Rene Furterer.

W 2008 roku Pierre Fabre Oral Care wszedł na rumuński rynek apteczny z kompletnym portfolio produktów do higieny jamy ustnej oraz pielęgnacji do codziennego użytku i leczenia.

Historia Laboratoriów Pierre Fabre rozpoczęła się w 1951 roku od małomiasteczkowej apteki. Pan Pierre Fabre podjął próbę opracowania produktów pochodzenia roślinnego – leków, rozwiązań dla rodzinnej opieki zdrowotnej i produktów dermokosmetycznych, wywodzących się z królestwa roślin.

Wynalazca dermokosmetyków prawie 60 lat temu stworzył i rozwinął dermokosmetyki pielęgnacyjne o wysokiej wartości dodanej, działające jednocześnie na rzecz zdrowia i urody skóry i włosów.

Grupa Pierre Fabre jest jednocześnie botanikiem, hodowcą i producentem swoich marek (A-Derma, Ducray, Eau Thermale Avène, Elancyl, Galénic, Klorane, René Furterer).

Ta oryginalna pozycja w branży kosmetycznej oznacza, że mogą kontrolować cykl życia produktu, od rośliny po skórę i włosy, zarówno zdrowe, jak i zniszczone.

Dzięki 6 centrom badawczym we Francji i ponad 300 ekspertom zajmującym się badaniami dermokosmetyków, Grupa identyfikuje nowe cele, opracowuje nowe naturalne ekstrakty i projektuje nowe tekstury.

Grupa Pierre Fabre wypracowała łańcuch wiedzy i doświadczenia, który pozwala nam kontrolować wszystkie etapy projektowania produktów naszych marek dermokosmetyków.

Kompleksowy proces projektowania dermokosmetyków opiera się na czterech połączonych umiejętnościach, aby zagwarantować niezawodność i skuteczność naszych produktów: identyfikacja substancji czynnej pochodzenia roślinnego i biotechnologicznego, składników, receptury, opakowania, skuteczności i testów bezpieczeństwa.

Kamienie milowe innowacji

W 2009 roku, po ponad 10 latach badań i rozwoju, Pierre Fabre Group udoskonaliła innowację w zakresie opakowań D.E.F.I (Device for Exclusive Formula Integrity) do kosmetyków sterylnych.

D.E.F.I to pierwszy opatentowany system zamykania, który chroni sterylne formuły przed wszelkimi mikroorganizmami. Innowacja w zakresie opakowań, która w 2018 r. została wyróżniona nagrodą 2 Oscarów w zakresie opakowań.

Proces rozwoju opiera się na kulturze farmaceutycznej, a nasze dermokosmetyczne produkty pielęgnacyjne nie są zwolnione z podstawowych zasad rygoru medycznego i farmaceutycznego, które wymagają, aby nic nie było reklamowane bez udowodnienia.

Aby zagwarantować, że wszystkie nasze formuły są bezpieczne i nieszkodliwe, przeprowadzamy szczególnie rygorystyczne testy, wykraczające poza wymogi europejskie: testy przedkliniczne in vitro, testy tolerancji klinicznej in vivo.

Każdego roku na ludziach przeprowadza się ponad 1000 testów i badań klinicznych.

2013

Xéracalm AD, innowacja wywodząca się z Termalnej Wody Źródlanej

Pierre Fabre połączył siły z Obserwatorium Oceanologicznym w Banyuls, aby zbadać skład wody źródlanej Avène. Odkryli wyjątkową mikroflorę: Aqua dolomiae. Naukowcom udało się przekształcić go w aktywny składnik o wyjątkowych właściwościach łagodzących – przyszły, flagowy składnik serii XéraCalm AD, który łagodzi swędzenie spowodowane suchą skórą.

2014

Hemangiol, innowacja dermatologiczna dla niemowląt

W szpitalu uniwersyteckim w Bordeaux dr Christine Labrèze zaobserwowała spektakularną poprawę w zakresie skórnych zmian proliferacyjnych naczyń krwionośnych u niemowlęcia leczonego propranololem z powodu problemów z sercem. W odpowiedzi na prośbę szpitala Pierre Fabre stworzył pediatryczną wersję propranololu i przeprowadził rozległe badanie kliniczne, aby potwierdzić jego skuteczność. Hemangiol został wprowadzony na rynek w 2014 roku.

Celem Pierre Fabre Laboratoires jest czerpanie nieustannej inspiracji z natury i roślin oraz umieszczanie etyki farmaceutycznej w samym sercu naszych działań.

Za każdym razem, gdy troszczymy się o jedną osobę, czynimy cały świat lepszym.

*Inteligentna wartość badania danych w Rumunii. styczeń-grudzień 20"

untitled6 1

Mylan
Mylan to jedna z czołowych firm farmaceutycznych na świecie. Nasze strategiczne partnerstwo z Mylan rozpoczęło się w 2015 roku w Rumunii od Cystistat, urządzenia medycznego stosowanego w chorobach pęcherza moczowego. Dzisiejsze portfolio obejmuje również zabiegi onkologiczne.

https://www.cystistat.ro/

untitled6 1

Laboratoria LYSASKIN
LYSASKIN to francuskie Laboratorium Dermokosmetyczne, którego zadaniem jest badanie i opracowywanie innowacyjnych produktów łagodzących problemy skórne.

Produkty Lysaskin są opracowywane i wytwarzane we Francji w ścisłej współpracy z najważniejszymi dermatologami i kosmetologami we Francji.

Jej głównym obszarem specjalizacji jest sucha skóra. W naszej ofercie znajdują się produkty na prawie wszystkie etapy suchości skóry: od skóry suchej po ciężką, modzele, skórę atopową i łuszczycową.

Nasza współpraca z firmą LYSASKIN rozpoczęła się w 2013 roku.

http://www.magnifiqueskin.ro/

untitled6 1

LENUS PHARMA

Celem Lenus Pharma jest zaspokojenie ludzkich oczekiwań. Filozofią firmy jest tworzenie innowacyjnych produktów, spełniających niezaspokojone potrzeby medyczne, z wykorzystaniem medycyny opartej na dowodach. Nasze strategiczne partnerstwo z Lenus Pharma rozpoczęło się w 2012 roku z PROfertil, a w 2019 roku z Menopearl.

https://www.profertil.ro

untitled6 1

General Electric Healthcare
Ważny dostawca rozwiązań obrazowania medycznego na całym świecie, obecny w tej branży od ponad 100 lat. Współpracę rozpoczęliśmy w styczniu 2011 roku i od tego czasu stale rozwijamy projekt. Oferta General Electric Healthcare obejmuje środki kontrastowe stosowane w obrazowaniu rentgenowskim i rezonansie magnetycznym.

untitled6 1

Laboratoires Expanscience
Niezależne rodzinne francuskie laboratorium farmaceutyczne i dermokosmetyczne, które opracowuje i produkuje innowacyjne produkty zwyrodnieniowe i do pielęgnacji skóry. Expanscience jest pierwszym francuskim laboratorium farmaceutycznym i dermokosmetycznym, które otrzymało certyfikat B Corp (w 2018 r.) Wzorowa „poprzez etykietę „Zaangażowani w CSR” (w 2013, w 2016 i ponownie w 2020). Mustela® to marka Laboratoires Expanscience. Mustela® jest ekspertem w pielęgnacji skóry niemowląt, dzieci i przyszłych matek 70 lat badań w dermatologii noworodkowej, oferowanie naturalnych dermo-kosmetyków, ekologicznych produktów dostosowanych do potrzeb delikatnej i delikatnej skóry noworodków, niemowląt, dzieci, kobiet w ciąży i młodych mam. Absolutny priorytet dla Mustela® - formuły o wysokiej tolerancji, które zawierają średnio 95% naturalnych składników i wykluczają „czerwoną” listę składników do bezpiecznego stosowania od urodzenia; formuły, w 100% przebadane klinicznie i dostosowane do każdego rodzaju skóry (normalnej, suchej, wrażliwej i atopowej). Ponieważ zostanie rodzicem jest bardzo szczęśliwą okazją, ale także rodzi wiele pytań, Mustela® zapewnia spersonalizowane usługi i fachowe porady nowym rodzicom. A ponieważ opieka nad niemowlętami oznacza również ochronę ich środowiska życia, Mustela® dokłada wszelkich starań, aby zminimalizować wpływ swojego produktu na ludzi i ich środowisko. Mustela® zapewnia szczególną troskę o dobre samopoczucie i świadomość zmysłów niemowląt dzięki zapachowi i przyjemnej konsystencji we wszystkich swoich liniach.

Nasza udana współpraca rozpoczęła się w 2010 roku i od tego czasu nadal wspieramy tę fantastyczną markę, która wywarła wpływ na ponad 3 pokolenia dzieci i matek na całym świecie.

untitled6 1

Chepla Pharm
Rodzinna firma farmaceutyczna, z siedzibą w Niemczech. Dzięki międzynarodowej strategii buy-and-build, firma rodzinna generuje roczne stopy wzrostu. Ścisła współpraca ze swoimi partnerami i spółkami zależnymi umożliwia Chepla Pharm skuteczne wdrażanie strategii korporacyjnej.

Nasze partnerstwo z Chepla Pharm rozpoczęło się w 2016 r. i obejmuje terapeutyczne obszary otyłości, onkologii i operacji pocztowej.

untitled6 1

Capricorn Life Sciences

Zapewnia produkty farmaceutyczne z klinicznie sprawdzoną skutecznością i cennym USP w szerokim zakresie wskazań terapeutycznych do marketingu i dystrybucji lub licencjonowania. Nasze partnerstwo rozpoczęło się w 2019 roku z marką Microduo.

untitled6 1

Biocodex

Międzynarodowa firma farmaceutyczna opierająca się na wysokich standardach naukowych i jakości produkcyjnych, która od sześciu dekad może pochwalić się wieloma sukcesami w branży.

Założona w 1953 roku, początkowo koncentrowała się na gastroenterologii z unikalnym probiotykiem
Saccharomyces boulardii CNCM I-745® (Enterol®), pierwszym tego rodzaju probiotycznym lekiem, który ma pozytywny wpływ na mikroflorę jelitową.

Dzisiaj Biocodex ewaluowałsię poza swoje korzenie leków probiotycznych, rozszerzając portfolio o wiele obszarów terapeutycznych.

Nasze partnerstwo zostało nawiązane w 2011 roku.

Portfolio produktów Biocodex w Bułgarii obejmuje takie marki jak Enterol®, Otipax®, Stresam® i Stimol®.

untitled6 1

Arkopharma
Arkopharma to laboratorium farmaceutyczne specjalizujące się w dziedzinie fitoterapii. Arkopharma jest obecnie europejskim liderem w dziedzinie naturalnych leków pochodzenia roślinnego i suplementów diety. Nasze partnerstwo z Forcapil to historia sukcesu, która stała się jedną z najbardziej poszukiwanych marek na rynku produktów do pielęgnacji włosów.

http://www.forcapil.com/ro/

untitled6 1

ALKALOID
Od ponad 7 lat budujemy silne i zaufane partnerstwo, z dobrymi wynikami dla obu firm. Dzięki wysokiej jakości produktów Alkaloid (Kofetyna i Magnez 400 + B complex) byliśmy w stanie wprowadzić na rumuński rynek farmaceutyczny bezpieczne i wydajne produkty dla naszych konsumentów.

untitled6 1

Upsa

Nasze strategiczne partnerstwo z UPSA rozpoczęło się w 1994 roku. Fervex był pierwszą saszetką na rynku przeziębienia i grypy, która została wprowadzona na rynek w Rumunii od początku naszej współpracy. UPSA jest obecna na rynku polskim z 3 ważnymi markami: Fervex, Efferalgan i Upsarin.

untitled6 1

UCB

10 lat wydajności i nienagannego rozwoju biznesu to powód, dla którego partnerstwo MagnaPharm i UCB jest jednym z głównych filarów naszej firmy.

Alergie z portfela UCB, na których się koncentrujemy, umożliwiły tę historię sukcesu.

Ambicją UCB jest zmiana życia osób żyjących z ciężkimi chorobami.

https://www.ucb.com/worldwide/rumunia

untitled6 1

LABO International

Szwajcarski znak towarowy zarejestrowany w 1989 roku, realizuje misję poświęcania dużych inwestycji na badania mające na celu znalezienie i opatentowanie innowacyjnych produktów kosmetycznych, które są bardzo korzystne dla konsumenta.

Nasza współpraca rozpoczęła się w 2017 roku z markami Crescina i Fillerina, a z roku na rok wzmacnialiśmy naszą współpracę wprowadzając na lokalny rynek nowe serie Cadu-Crex, Follicular Islands i Fillerina 932.

http://crescina.ro/, https://fillerina.ro/, https://cadu-crex.ro/

untitled6 1

Kwizda Pharma

Międzynarodowa, rodzinna firma założona w Austrii, która koncentruje się na rozwoju, produkcji i promocji innowacyjnych leków do samodzielnego leczenia oraz wybranych portfolio terapeutycznych. Kwizda Pharma rozwija i promuje innowacyjne portfolio samoleczenia, aby wzmocnić i rozwinąć swoją wiodącą pozycję na rynku krajowym oraz oferować nowoczesne produkty swoim partnerom dystrybucyjnym w obiecujących krajach europejskich i poza nią. Wiodące marki Kwizda to Bronchostop, Leaton, Cranberry UroForte i Biogelat UroAcut/UroProtect. Sam Bronchostop znalazł się wśród 4 najszybciej rozwijających się marek konsumenckich w zakresie opieki zdrowotnej w Europie w latach 2013-2017. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.kwizda-pharma.at

untitled6 1

HRA Pharma

Nasza podróż z HRA Pharma i jej marką antykoncepcji ratunkowej EllaOne rozpoczęła się w 2014 r.

https://www.ellaone.ro/

untitled6 1

Curtis Health Caps

Globalny CDMO (Contract Development & Manufacturing Organisation) z ponad 30 letnim doświadczeniem w branży.

Firma specjalizuje się w produkcji kontraktowej miękkich kapsułek żelatynowych i niesterylnych w płynnych postaciach dawkowania.
Ponadto CHC oferuje usługi R&D. Nasza współpraca rozpoczęła się w 2013 roku i dotyczy marek takich jak Bobik lub Ovital.

untitled6 1

Dr. Wolff-Group

Magnapharm i Dr. Wolff-Group podpisali umowę na wyłączną dystrybucję i promocję marki Dr. Wolff na terytorium Polski. Partnerstwo obejmuje dystrybucję i promocję marek Arilin Rapid i Vagisan. Marka Vagisan® obejmuje produkty lecznicze, urządzenia medyczne i kosmetyki do wspierania kobiet w ich dobrobycie i utrzymanie stanu zdrowia ich miejsc intymnych. Vagisan jest liderem na rynku ochrony intymnej w Niemczech, a jego produkty są ujmowane przez ich wysoką jakość i skuteczność. Arilin Rapid to lek zawierający wysokiej jakości metronidazol, szybko działający, o lepszej skuteczności i tolerancji. Dr. Wolff ze swoim portfolio dla kobiet w sektorze opieki zdrowotnej został uznany jako partner społeczności ginekologów w Niemczech i na innych rynkach Europy, cieszący się uznaniem ze względu na skuteczność i wysoką jakość swoich produktów. MagnaPharm jest jednym z wiodących graczy zarówno w segmentach Rx, jak i OTC rynku farmaceutycznego w Europie Środkowo-Wschodniej i oferuje doskonałą platformę do dalszego rozwoju franczyzy Dr. Wolff opieki zdrowotnej dla kobiet.

https://www.drwolffgroup.com/

untitled6 1

Rominko Pharma
Rominko powstało jako firma handlowa, w Bukareszcie w 1991 roku. Nawiązaliśmy współpracę z Rominko w 2012 roku.
Obszarem terapeutycznym jest miejscowe leczenie infekcji intymnych.

untitled6 1

Omikron Italia
Włoska firma specjalizująca się w produktach dedykowanych okulistyce. Produkty są nowoczesne, innowacyjne (właściciel międzynarodowego patentu na cytykolinę w roztworze okulistycznym) z wieloma opublikowanymi badaniami klinicznymi.

Nasza współpraca z firmą Omikron Italia rozpoczęła się w 2019 r. i reprezentuje uruchomienie dywizji Okulistyki MagnaPharm.
Produkty to OMK1, OMK2 i Neukron Ofta mese.

https://www.omikronitalia.it/

untitled6 1

ACM Laboratoire Dermatologique

ACM jest niezależnym francuskim laboratorium założonym w 2001 roku. Jako specjalista w dziedzinie dermatologii, ACM Laboratoire dermatologique powstało z chęci zaoferowania produktów zdolnych do leczenia najczęstszych problemów, z którymi spotykają się dermatolodzy i które są odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry.

ACM opracowuje i sprzedaje leki, produkty kosmetyczne, suplementy diety i urządzenia medyczne, oferując innowacyjne rozwiązania dla najbardziej typowych problemów dermatologicznych, takich jak piękno i zdrowie włosów i paznokci, hiper- i hipopigmentacja naskórka, starzenie się skóry, skóra tłusta i skłonna do niedoskonałości, skóra uszkodzona i podrażniona, skóra wrażliwa, skóra sucha, ochrona przeciwsłoneczna, fałdy skórne i skóra podrażniona podlegająca maceracji, Molluscum Contagiosum.

ACM ściśle współpracuje z ekspertami w dziedzinie skóry, dermatologami, biologami i chemikami, wymagając przez cały czas rygoru naukowego i farmaceutycznego. Produkty są opracowywane i produkowane we Francji, a wszystkie aktywne składniki są starannie dobierane, aby były skuteczne i dobrze tolerowane przez wszystkich.

Od 2013 roku, kiedy rozpoczęła się nasza współpraca z ACM, jesteśmy marką z pierwszej dziesiątki na dermo-kosmetycznym rynku rumuńskim.

https://magnifiqueskin.ro/

untitled6 1

VEMEDIA

Świeże partnerstwo, które rozpoczęło się w 2018 roku, z perspektywą szybkiego rozwoju. Excilor to silna marka w Europie, przygotowująca się do tego, by stać się taką samą w Rumunii. Vemedia to szybko rozwijająca się firma zajmująca się zdrowiem konsumentów.

https://www.excilor.com/ro-ro/

untitled6 1

VISUFARMA B.V.
Firma farmaceutyczna specjalizująca się w okulistyce, której misja jest jasna: wprowadzanie światowych innowacji do europejskiej okulistyki.
Misją firmy jest dokonywanie widocznych zmian w zdrowiu oczu w całej Europie.

Współpraca z VISUfarma rozpoczęła się w 2019 roku. VISUfarma wprowadza do Rumunii linię Xailin i VisuXL, obejmującą szeroką gamę produktów do suchego oka.

https://www.visufarma.com/

untitled6 1

Union Swiss
Południowoafrykański producent, znany na całym świecie ze swojej ukochanej marki Bio-Oil. Nasza współpraca rozpoczęła się w 2014 roku i jesteśmy dumni, że jesteśmy jednym z ponad 200 krajów, które wnoszą do życia konsumentów tak niesamowitą markę.

https://www.bio-oil.com/ro/ro-ro

untitled6 1

Teva Pharmaceuticals

Światowy lider w produkcji leków generycznych i zalicza się do 15 największych firm farmaceutycznych na świecie.

W maju 2019 roku nasza firma została partnerem Teva Romania dla wielu portfeli, w tym leków na receptę i produktów OTC.

Leki na receptę zawarte w portfolio MagnaPharm obejmują takie obszary, jak choroby układu oddechowego, parkinson, reumatoidalne zapalenie stawów, onkologia i HIV.

Ważnym obszarem partnerstwa z Teva Romania jest portfolio produktów OTC. Budujemy strategię zwiększania widoczności produktów Teva OTC, portfolio obejmującego bardzo częste potrzeby pacjentów: ból, przeziębienie i grypę, środki przeciwpłytkowe i przewlekłą niewydolność żylną. Ponadto pracujemy nad zwiększeniem udziału w rynku dwóch niezwykle popularnych produktów wśród rodzin z dziećmi: Infacol - dla niemowląt z kolką oraz Sudocrem - chroni i pielęgnuje delikatną skórę dziecka.

untitled6 1

ROMLA
Zapoczątkowana w październiku 2017 r. na Ogólnopolskim Kongresie Dermatologicznym współpraca od razu okazała się sukcesem. Od tego czasu dążymy do wdrożenia postawy profilaktycznej i trzymania bólu z dala pod hasłem "Nie musi boleć!"

untitled6 1

Sylphar.
Firma oparta z siedzibą w Belgii, rozwijająca marketingowe produkty OTC na całym świecie. Sylphar koncentruje się na wprowadzaniu produktów innowacyjnych i przyjaznych dla konsumentów na rynku globalnym. Sylphar jest prezentowany w Bułgarii przez wiodącą markę iWhite, oferując produkty wybielające zęby. Celem produktów iWhite jest wybielanie zębów i usuwanie plam. Wszystkie produkty iWhite są wolne od nadtlenku wodoru, testowane klinicznie i 100% bezpieczne. Produkty są łatwe w użyciu w domu. Marka została uruchomiona w Bułgarii w 2014 roku.

untitled6 1

Reckitt Benckiser
Wiodąca, globalna firma zajmująca się zdrowiem i higieną konsumentów. Założona ponad 200 lat temu firma zdobyła bogate doświadczenie w opracowywaniu i wytwarzaniu produktów, którym ufają ludzie w ponad 200 krajach.

Nasza współpraca rozpoczęła się w 2003 roku od marketingu i sprzedaży Nurofenu i Strepsils na bułgarskim rynku farmaceutycznym. Z biegiem lat stopniowo poszerzaliśmy portfolio produktów i dostarczaliśmy szeroką gamę produktów OTC na przeziębienie i grypę, łagodzenie bólu i bólu gardła. Kilka lat później, w 2010 roku weszliśmy w kolejny obszar terapeutyczny z Gavisconem i zapewniliśmy podwójną ulgę w zgagach i niestrawności.

W dzisiejszych czasach dzięki profesjonalnej współpracy mamy możliwość oferowania na lokalnym rynku skutecznych produktów OTC dla osób w każdym wieku.

untitled6 1

NTC
Koncentruje się na opracowywaniu nowych farmaceutyków w okulistyce poprzez innowacyjne myślenie i technologię, z troską o ludzi.
NTC koncentruje się na badaniach i rozwoju z ponad 30 projektami rozwojowymi w okulistyce, z których 10 to produkty farmaceutyczne.

Nasza współpraca z NTC rozpoczęła się w 2019 roku. Pierwsze produkty to Vitreonorm, EdeDay, EdeNight.

https://www.ntcpharma.com/

logo

O firmie

Usługi

Kariera

Aktualności

MagnaPharm Poland Sp. z o.o.

map pinInflancka 4, 00-189 Warszawa

phoneTel: 22 570 27 00

mail[email protected]

MagnaPharm sp. z o.o.

map pinInflancka 4, 00-189 Warszawa

phoneTel: 22 570 27 00

mail[email protected]

MagnaPharm Holdings B.V

map pinStrawinskylaan 1223, 1077XX Amsterdam

mail[email protected]