logo

Misja

 

Partner z wyboru dla dystrybucji rynku farmaceutycznego.

Nasze aktywności wykonujemy z zachowania najwyższych standardów jakości oraz zgodności z krajowymi i międzynarodowymi wymogami prawa, z zaangażowaniem, podejmujemy świadome decyzje, korzystając z wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. Podstawą każdego działania jest dobrze opracowana, przemyślana strategia. Jesteśmy zaufanym odpowiedzialnym i gotowym do nawiązania współpracy partnerem.

 

Wizja

 

Stać się wiodącym dostawcą usług farmaceutycznych i opieki zdrowotnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Świadczymy usługi z zakresu dystrybucji, sprzedaży, marketingu, rejestracji.

W Polsce naszych Partnerów wspieramy kompleksowo, oferując pełen wachlarz usług. Docieramy zarówno do rynku hurtowego, sieciowego, aptek indywidualnych, jak i lekarzy wielu specjalizacji – pediatrów, alergologów, dermatologów, ginekologów, gastroenterologów, urologów, onkologów i okulistów. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne technologie w zakresie dotarcia do jak najszerszej grupy klientów.

Oferujemy usługi z zakresu rejestracji, marketingu i sprzedaży. Posiadamy doświadczony zespół przedstawicieli medycznych i farmaceutycznych, wspierających swoją wiedzą lekarzy i farmaceutów.

 

logo

O firmie

Usługi

Kariera

Aktualności

MagnaPharm Poland Sp. z o.o.

map pinInflancka 4, 00-189 Warszawa

phoneTel: 22 570 27 00

mail[email protected]

MagnaPharm sp. z o.o.

map pinInflancka 4, 00-189 Warszawa

phoneTel: 22 570 27 00

mail[email protected]

MagnaPharm Holdings B.V

map pinStrawinskylaan 1223, 1077XX Amsterdam

mail[email protected]