logo

MagnaPharm w Polsce

 

MagnaPharm Poland Sp. z o.o. to znany dystrybutor leków Rx, OTC, żywności specjalnego przeznaczenia medycznego, suplementów diety, wyrobów medycznych i kosmetyków. Z naszymi partnerami - renomowanymi światowymi firmami, takimi jak UPSA, UCB, Belupo, Dr. Wolff, Laboratoires Juvisé, AbbVie dbamy o dobro naszych pacjentów, zapewniając im dostęp do produktów najwyższej jakości.

Na polskim rynku farmaceutycznym działamy od 2006 roku. Zakres naszych działań obejmuje rejestrację, marketing, dystrybucję i promocję medyczną m.in. takich produktów jak Fervex, Efferalgan, Upsarin, Xyzal, Zyrtec, Arimidex Leuprostin, Belosalic, Belogent, Optive, . Zapewniamy skuteczne, bezpośrednie dotarcie do kanału hurtowego, współpracujemy z sieciami aptek w Polsce, aptekami indywidualnymi, lekarzami wielu specjalizacji takimi jak: dermatolodzy, ginekolodzy, pediatrzy, gastroenterolodzy, okuliści. Dysponujemy własnymi zespołami sprzedażowymi, zarówno w linii farmaceutycznej, jak i medycznej, prowadzonymi przez doświadczonych i wspierających swoje zespoły Managerów.

MagnaPharm Poland prowadzi hurtownię farmaceutyczną w Mszczonowie, pomiędzy Łodzią i Warszawą.

Lokalizację Hurtowni cechuje bardzo dobra dostępność transportowa. Znajduje się ona na przecięciu drogi ekspresowej S8 (łączącej Warszawę z Katowicami) z drogą krajową nr 50, pełniącą rolę południowej obwodnicy Warszawy dla ruchu towarowego. Drogą nr 50 można także dojechać do węzła Wiskitki na autostradzie A2.

Hurtownia farmaceutyczna o pojemności ponad 2000 miejsc paletowych, umożliwia realizację pełnego zakresu czynności związanych z magazynowaniem i dystrybucją produktów leczniczych zgodnie z wysokimi standardami GDP oraz innymi przepisami prawa.

Jako firma farmaceutyczna zatrudniamy wielu specjalistów zawodów medycznych. W Polsce zatrudniamy ok. 85 osób, z których ponad połowę stanowią ambitne, zmotywowane i zgrane teamy sprzedażowe i promocyjne. Ponadto, dysponujemy doświadczonymi, kreatywnymi i zaangażowanymi Działami Marketingu i Trade Marketingu. O sprawny obieg dokumentów, kwestie personalne, finansowe i sprawy administracyjne dbają z kolei Działy Finansowy i HR. Zespół Regulatory i Compliance stoi na straży zapewnienia zgodności z krajowymi i międzynarodowymi wymogami prawa.

 

logo

O firmie

Usługi

Kariera

Aktualności

MagnaPharm Poland Sp. z o.o.

map pinInflancka 4, 00-189 Warszawa

phoneTel: 22 570 27 00

mail[email protected]

MagnaPharm sp. z o.o.

map pinInflancka 4, 00-189 Warszawa

phoneTel: 22 570 27 00

mail[email protected]

MagnaPharm Holdings B.V

map pinStrawinskylaan 1223, 1077XX Amsterdam

mail[email protected]